N-Kolay Tüy Dökücü Krem 100ML 15 TL

Kadınların ve erkeklerin ortak sorunu olan istenmeyen tüylerden kurtulmanız için artık yanınızda N-Kolay Tüy Dökücü Krem var! Bu krem sayesinde hem epilasyonunuzu yakıp hem de tüylerinizden kurtulmanız mümkün. İçeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde cildinize bakım yaparken, tüylerinizi döker ve sonrasında daha yumuşak, daha yavaş ve daha az çıkmalarını sağlar.

pr_01_12_max-250x250

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir çok yolu vardır. Ancak bunlardan bir çoğu çok acı vericidir. Bunun yanında acısız olanlarda kılları güçlendirip, batık gibi can sıkıcı sorunlara neden olmaktadır. Sıradan tüy dökücü kremlerde cildi tahriş edip, kılları güçlendirebilmektedir. Bunun yanında kılların çıkmasını engellemek ve tamamen yok etmek içinse yapılabilecek yöntemler sınırlıdır. Üstelik bu yöntemleri uygulayabilmek için de epilasyon yapmanız gerekir. Yani iki seferli bir uygulama gerektirirler. Bu nedenle daha kolay daha pratik ve daha ucuz olan N-Kolay Tüy Dökücü Krem sayesinde siz de istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Bu kremi sadece 6 seans uygulamanız istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızda size yardımcı olacak.  Daha ilk kullanımda tüylerin daha geç çıktığını ve yüzde elli oranında azaldığını siz de göreceksiniz.

İçerik:

THIOGLYCOLATE, CETYL ALCOHOL, Stearik Asit, GLYCERYL STEARATE, PPG-1 PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, C12-13 ALKYL LACTATE, Urea, Disodium EDTA, Water, CALCIUM THIOGLYCOLATE, CALCIUM HYDROXIDE, Potassiumhydroxide, Calcium, Carbonate, Papatya Extract, Angelica Archengelice Extract, Aynısefa Extract, Sarı Kantaron Extract

Kullanım:
Göz altında ve çevresinde kullanılması önerilmez. Tüm vücut ve bikini bölgenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genital organlara temas etmesini engelleyiniz, böyle bir durumda bol su ile yıkayınız. Tüyleri kaplayacak şekilde ve yoğunlukta sürün! Beş dakika kadar bekleyin ve bol su ile yıkayın! İşte bu kadar kolay bir şekilde tüylerinizden acı çekmeden kurtulabilirsiniz!
canli
Üstelik N-Kolay Tüy Dökücü Krem 100 ml şu an için sadece 15 TL! Kullanıcıları tarafından çok beğenilen bu bitkisel tüy dökücünün avantajlı fiyatından yararlanmak için 7/24 aktif  canlı destek hattına yazarak ürünü sipariş edebilirsiniz!