10 Days ile Yaza Formda Gir

Beslenmede ve özellikle diyet yaparken yapılan en büyük yanlışlardan biride ekmeğin tüketilmemesidir. Kulaktan dolma bilgiler ile hareket eden birçok diyet yaparken ekmek yememe durumunda daha çok kilo vereceğinin düşüncesindedir. Tamamen yanlış olan bu düşünce kilo vermenizden çok sağlıksız beslenmenize neden olabilir. Fakat ekmek tüketirken seçtiğiniz ekmek türü de oldukça önemlidir. Örneğin; beyaz ekmek kepekli ekmek ve tam tahıllı ekmeklere nazaran daha fazla kaloriye sahiptir. İnce bir dilim beyaz ekmek 77 kalori iken, bir ince dilim kepekli ekmek 44 kaloridir. Bu nedenle ekmek seçimini daha düşük kaloriye sahip olan kepekli, çavdar ve tam tahıllı ekmeklerden yana kullanabilirsiniz. Lif açısından zengin olan bu ekmek çeşitleri uzun süre yok kalmanızı sağlarken aynı zamanda sindirimin hızlanmasına da yardımcı olmaktadır.

10 Days Tablet Nedir?

Kilo kontrol ürünleri arasında çok tercih edilen ürünlerden biri olan 10 Days içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir. 

10 Days Tablet Nasıl Kullanılır?

Tablet olması ve erime özelliği ile kolay kullanım özelliğine sahip olan 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve tamamen eridikten sonra içilir. Yemeklerden yani öğünlerden önce içileceği için öğün sayınıza göre tüketebilirsiniz. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır. Kullanımın dışına çıkmadan belirtilen miktardan fazlasının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

10 Days Tablet için Uyarı ve Yan Etki

Son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen 10 days tablet şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir fakat karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir. Ürünü çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. 10 Days tableti kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin.Bunun dışında 15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Kayseri, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Zonguldak, Denizli, Aksaray, Niğde ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

10 Days Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Danimarka(Denmark), İsviçre(Swetzerland), İtalya(Italy) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, 10 days tablet avrupa sipariş, 10 days tablet almanya, almanya sipariş, 10 days nedir, germany order, ekmek kaç kalori

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.