ADAÇAYI BİTKİ ÇAYI 42’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs)

Tatlı ve yumuşak bir tada sahip olan adaçayı yaprakları yeşile çalan bir bitkidir. Şifalı bitkiler arasında yer alan adaçayı tarih boyunca tüketilen bitkilerdendir. Genellikle çayı tüketilen ada çayının birçok rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olma amacı ile kullanılmaktadır.

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) zararlı toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesine yardım eder. Bronşit ve astım rahatsızlığı olan insanların iyileşme sürecinde tüketilebilen bir çaydır. Mantar enfeksiyonlarının iyileşmesine yardımcı olur. Adaçayı enfeksiyon giderime özelliğinden dolayı ağız gargarası olarak da kullanılmaktadır. Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) psikolojik olarak hissedilen baş ağrısının giderilmesine yardımcı olur. Menopoz sonrası belirtilerin hafiflemesine yardımcı olur. Karaciğerin temizlenmesine yardımcı olur. Ada çayı diş eti iltihaplanmalarının giderilmesine yardım eder.

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.  Adaçayı bitki çayı anti bakteriyel özelliğe sahiptir. K vitamini içermektedir. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir bitki çayıdır.

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) Bir kutusunun içerisinde 42 adet adaçayı bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) çayı atılır ve demlenmesi beklenir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Adaçayı Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza danışınız. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktorunuz başvurması önerilir. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edilir.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.