Assa 30 Tablet Nedir? Nasıl Kullanılır?

Assa 30 Tablet Nedir?

Assa 30 Tablet, doğal içeriği ile zayıflamanıza yardımcı olarak üretilmiş bir üründür.  %100 doğal karışımlar ile kullanıcıya zorluk çektirmeden yağ ve kalori yakmayı sağlar.  İçerisinde bulunan Chitosan, Green Tea ext., Ascorbic Acid, Blond Psyllum, L- Carnitine, Chlorogenic acid gibi maddeler bulunur. Carnitine sporcuların antreman öncesi  yağ yakımını hızlandırmak için kullandıkları besin takviyelerinin temel maddesidir.  Sıvı ile tüketilmektedir.

assa 30 tablet

Yağ yakıcı özelliği olan carnitine maddesi ve yeşil çay özü hem ödem atmanıza hemde yağ yakımını hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Vücudunuza aldığınız carnitine ile besinler yağa dönüşmeden enerjiye dönüşürler. Böylede aldığınızı direk yakmış olursunuz. Normal bir bireyin tüketmesi gereken sağlıklı gıdaları tüketirken Assa 30’u kullanarak  daha etkili enerji açığa çıkarır aynı zamanda vücudunuzda katılaşmış olan yağları da enerji ihtiyacını karşılamak için parçalanarak kullanımını yani yağ yakımını sağlamış olursunuz. Günde 1 defa kullanarak yağ yakımınızı arttırmak elinizde.

assa 30 tablet

Assa 30 aldığınızı yağa çevirmeden yakmayı sağlarken, vücudunuzdaki inatçı bölgesel yağlarında yakımını sağlayacaktır. Çünkü enerji gereksiniminiz artacak aldığınız kalori size yetmeyecek, vücudunuz bunu karşılamak için katılaşmış yağları parçalamaya başlayacak. Böylece bölgesel katılaşmış yağlarınız; özellikle göbek, simit ve basen bölgesi yağlarınız kullandıkça erimeye başlayacaktır.

Assa 30 Tablet Nasıl Kullanılır?

assa 30 tablet kullanımı

Oldukça basit kullanımı olan Assa 30 Tablet‘in günde bir defa yemekten yarım saat kadar önce, bir tableti bir bardak sıcak suya atıp, erimesini bekleyin eridikten sonra sıcak biçimde kullanılması tavsiye edilmektedir. Yani yemeği yemeden yarım saat önce suyu kaynattıktan sonra içine atılacak tam eridiğinden emin olunacak ve sıcak bir şekilde tüketilecek. Günlük önerilen miktarda dozun aşılmaması gerekmektedir. Takviye üründür.

assa 30 tablet

Assa 30 Tablet Avrupa 
Amerika,Brezilya,Macaristan,Fransa,Belçika gibi Avrupa ülkelerinin tümüne ve tüm eyaletlere kargo siparişi bulunmaktadır. Ödeme Hızlı para transferi ve Tüm kredi kartları ile yapılmaktadır.

Assa 30 Tablet Türkiye
İstanbul,Ankara,Çanakkale,Hatay,Diyarbakır,Kars gibi tüm şehirlere kargo desteği olan bu ürünün bir avantajı da köy ve mahalle gibi şehir içi yerlere de dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.
Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; assa 30 tablet, assa 30, assa 30 tablet nedir, assa 30 tablet ne işe yarar, assa 30 tablet kullanımı, assa 30 tablet ne kadar, assa 30 tablet en uygun, assa 30 tablet fiyatı, assa 30 tablet kullanırken dikkat edilmesi gerekenler,assa 30 tablet nasıl kullanılır, assa 30 tablet içeriği, assa 30 tablet içindekiler, assa 30 tablet kullanıcı yorumları, assa 30 tablet kullananların yorumları, assa 30 tablet sipariş, assa 30 tablet nasıl sipariş verebilirim, assa 30 tablet nereden satın alabilirim, assa 30 tablet fiyatı.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.