ASSA Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Kilo vermek için öncelikle metabolizmamızı hızlandırmalı ve enerji tüketimini artırmamız gerekiyor ki yağlardan kurtulalım. Yağlardan kurtulmak her zaman için çok zor olmuştur. Çünkü kilo verirken en zor iş yağ yakmaktır. Diyet yapmak ve spor yapmaktan yoruldunuz ve yağ yakmak için yeni yöntemler arıyorsanız sizlere tamamen doğal içeriklerden oluşan Assa Tableti önereceğiz.

ASSA Tablet İçerik

ASSA Tablet İçeriği şu şekildedir;

Chitosn, yağ emme kabiliyeti ile bilinmektedir.

Yeşil çay, bu bitkinin zayıflama üzerindeki etkilerini bilmeye yoktur.

Ascorbis Acid, vitamin c olarak bilinen bu çeşid yağ yakımını hızlandırabiliyor.

Blond Psyllum, karnıyarık otu olarak bilinen bu bitki Müshil etkisiyle idrar söktürür ve kabızlığı giderici olarak kullanılır. Tokluk hissi vererek ve sindirimi arttırarak kilo vermeyi kolaylaştırır. Gaz söktürücüdür.

L-Carnitine, karnitin olarak bildiğimiz yağ yakımını hızlandırıcı etkisi ile bilnmektedir.

ASSA Tablet Kullanım Şekli

Gün içerisinde 1 defa yemeklerden 30 dakika önce 1 tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, eridikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir.

ASSA Tablet Etkileri Nedir?

Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur

Sindirim sitemini çalıştırmaya yardımcı olur

Bağırsak hareketliliğini artırmaya yardımcı olur

Vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur

Kilo vermeye yardım edebilir

ASSA Tablet Yan Etkileri Nedir?

Assa Tabletin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

ASSA Tablet ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  assa 30, assa 30 tablet, assa 30 hhs, assa 30 kullanıcı yorumları, assa 30 tablet, assa 30 kadınlar kulübü, assa30 zayiflatırmı, assa30 kullananlar, assa30 nedir, assa 30 bitkileri, assa30 içinde ne var, assa30 neden kullanılır

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.