Biosante Detoksu Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir?

Biosante Detoksu Nedir?

Biosante detoksu, sabah ve akşam olmak üzere iki farklı detoks ürününden oluşmaktadır. Sabah detoksu ve akşam detoksu olarak kullanılacak olan ürünlerin içerikleri farklıdır. Arınma ve forma girme işlemleri için tercih edilir. İçerik olarak %100 doğaldır.

Biosante Detoksun Faydaları ve Zararları

Biosante detoksu iki  farklı ürün ve içerik olarak hazırlandığı için metabolik olarak farklılıklar için önemlidir. Çünkü insan vücudu gece ve gündüz , sabah ya da akşam farklı  hızda çalışmaktadır. Gündüz saatlerinde daha hızlı olan metabolizma gece durma noktasına gelmektedir. Sabah detoksu içeriğinde bulunan yeşil limon ve elma özleri gece oluşan atık ve zararlı toksinleri vücuttan uzaklaştırır. Ayrıca bağırsaklarda oluşan yağ tutan parazitleri de vücuttan uzaklaştırırlar. Sabah detoksunun diğer bir faydası ise içeriğinde bulunan alkali sayesinde vücudun asit – baz dengesini sağlayarak vücudun kilo kontrolü sayesinde faydalı olacaktır. Biosante detoksu akşam ürünü içerisinde yer alan pancar ise vücuda fazladan giren şekerin atılmasını sağlar. Böylece fazla olan şeker yağa dönüşerek depolanmayacaktır. Ayrıca içeriğinde bulunan probiyotik desteği ile sindirim ve boşaltım sisteminizi düzenleyerek daha rahat  kilo kontrolü sağlamanızda faydalı olacaktır.

Biosante detoksu nedir? Biosante detoksu bilinen herhangi bir zararı yoktur. Klinik testlerden geçirilen ürün içerisinde yer alan pancar, yeşil limon ve elmaya karşı alerjen tepkisi olanların kullanmaması önerilmektedir. Ayrıca hamile ve emziren annelerin kullanmaması önerilmektedir.

Biosante Detoksu Nasıl Kullanılır?

Biosante detoksunun sabah ürünü uyanır uyanmaz aç karna 1 bardak su ile tüketilmesi gerekmektedir. Sabah uyanır uyanmaz içilen detoks ile vücut arınma moduna geçecektir.

Biosante detoksunun akşam ürünü ise akşam yemeğinden sonra 1 bardak su ile tüketilmelidir. Akşam detoksu ile vücut gece yağ yakmaya hazırlık yapar.

Biosante detoksu kullananlar, ürünün kullanım süresi boyunca etkili bir şekilde kilo vermesini sağladığını ifade etmektedir. Ayrıca bir çok kullanıcı ilk aylarda 6-8 kilo arası kilo kaybı yaşamaktadır. Kullanıcılar arasında 2 aylık süre de 12 kilo verenler mevcuttur. Aşağıdaki videoda kullanıcının ürün hakkındaki görüşlerini dinleyebilirsiniz.

Biosante Detoksu Fiyatı Nedir?

Biosante detoksu yurt içi ve yurt dışı bazında iki saha da satışa sunulmaktadır. Ürün ile ilgili kampanya ve detayları makalenin devamında bulabilirsiniz.

Türkiye’den Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Muğla , Mersin, Hatay başta olmak üzere Anamur,Fatsa,Perşembe, Hopa, Kağızman , Çerkeş, Yalvaç, Keçiborlu, Dörtyol gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Biosante Detoks için tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak olacak.

Avrupa’dan Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Biosante Detoksu sipariş vermek istiyorsanız İsveç, Çin, Ukrayna, Japonya, İngiltere, Londra, Paris, Sidney, Hong kong , Kore gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

biosante-detoks-siparis

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Sipariş için linkimiz https://www.diyetavm.net/biosante-detoks/