Boymax Boy Uzatıcı 69 TL

Boy kısalığı artık kaderiniz değil, Boymax Boy Uzatıcı ile siz de uzun boylu olabilirsiniz. Boy uzamasını sağlayan mineral ve vitaminleri içeren boymax boy uzatıcı kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilen ve tavsiye edilen bir ürün olma özelliği taşıyor. Bu nedenle biz de bu yazımızda bu ürünü yakından inceleyerek, ne içerdiğini, nasıl kullanıldığını ve ne gibi faydaları olduğunu incelemek istedik. Siz de kısa boyunuzdan şikayetçi iseniz bu ürünü kullanabilirsiniz.

Boymax günlük hayatımızda almanız gereken ancak alamadığınız mineral, vitamin ve kalsiyumu almanıza yardımcı olur. Bununla birlikte içeriğindeki bitkisel özler sağladığı korunma ve tedaviye destek özellikleri nedeniyle kendinizi daha iyi hissedecek ve hastalıklara karşıda kendinizi korumaya alacaksınız. Bu bitkisel destek sayesinde siz de kısa boyunuza veda edebilirsiniz. Kullanılmaya başladığı andan itibaren boy uzatan hormonların harekete geçmesine yardımcı olan bu ürün ile siz de istediğiniz uzunlukta olabilirsiniz.

193b_wm

İçeriği tamamen doğal olan bu ürün tüm yaştan kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle 22 yaş altı bireylerde oldukça etkili olmakla birlikte, boy uzaması durmuş 22 yaş üstü bireylerde dahi çok başarılı etkiler uyandırmak da boy gelişimini yeniden başlatabilmektedir.İçindeki vitaminler ve mineraller sayesinde kemikleriniz güçlenir, omurilik disklerinizi ve kemiklerinizi yeniler ve doğal büyüme hızınızı arttırır.

BoyMax ‘ın içeriğindeki vitamin ve mineraller kemiklerinizi geliştirerek ve kıkırdaklarınızı, omurilik disklerinizi ve kemiklerinizi yenileyerek doğal büyüme hızınızı arttırır. Düzenli kullanılması halinde 1-3 ay içerisinde 8 cm’e kadar boy uzatmaktadır. Tamamen doğal ve sağlıklı olan bu ürün ile  boyunuzun uzamasını sağlarken bir yandan da kemiklerinizi koruma altına alır, onların ihtiyacı olan ancak günlük hayatta almayı ihmal ettiğiniz ve belki de bu nedenle boy kısalığı durumuyla karşılaştığınız vitamin ve mineralleri alarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz.

BOYMAX KULLANIMI
5 yaşından küçüklere günlük 6 gram ( sabah, öğle, akşam, birer çay kaşığı)
5 yaşından büyüklere, günlük12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) yoğurt, süt, pekmez, meyve suyu bal v.s. katılarak da tüketebilirsiniz.
Boymax ürünümüz 22 yaş altında ki kullanıcılar için daha fazla etki etmektedir.
canli
Siz de bu ürünü almak istiyorsanız 7/24 canlı destek hattına yazabilirsiniz.