ÇOBAN ÇÖKERTEN BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Çoban çökerten bitkisi latince adı ile Tribulus Terrestris dünyanın birçok yerinde haşerelerin kaçması için kullanılsa da bir diğer özelliği de afrodizyak etki sağlayarka cinsel performansı arttırmaya yardımcı olmasıdır. Küçük yeşil yapraklı ve parlak sarı çiçekleri olan bir bitkidir. Güney Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralya gibi sıcak ve güneşli bölgelerde yetişen, uzun yıllar yaşayan bir bitkidir.

Çoban çökerten bitkisi çayı yapılarak da tüketilebilir. Çoban Çökerten Bitki çayı libido arttırmaya yardımcı olan bir bitkidir. Ancak her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi fazla içilmeyecek şekilde tüketilmelidir. Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs), erkeklerin yaşadığı kısırlık ve cinsel performans eksikliği problemlerinin giderilmesine yardımcı olan bir bitkidir. Kan basıncı ve kolesterolün düşürülmesine destek olur.  Aynı zamanda sindirim sistemine destek vererek idrar söktürülmesine de yardımcı olur. Dolaşım sisteminin düzenlenmesine yardım eder. Hormon bozukluklarının ortadan kaldırılmasına yardım etmesi amacı ile tüketilebilir.

Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir üründür. Çoban çökerten bitkisinin kurutulması sonucu elde edilir.

Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlendikten sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmelidir. Önerilen kullanımın dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Çoban Çökerten Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.