Daha Hızlı Uzayan ve Sağlıklı Saçlar İçin

1344582509_kraska-dlya-volos-7Dünyanın 1 Numaralı saç Bakım uzmanı Thomas Taw’dan kadınlara müjde! Taw’ın kendi adını taşıyan markası ile saçlarınızın sağlık bir şekilde ayda 7 cm uzaması mümkün!

Dünyanın 1 Numaralı Saç Uzmanı Thomas Taw bütün kadınları mutlu edecek muhteşem bir ürün geliştirdi. Thomas Taw, kendi adını taşıyan markası ile kadınlara sunduğu saç bakım seti pek çok saç sorununu ortadan kaldırıyor. Thomas Taw Saç Bakım Seti yalnızca daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunmakla kalmıyor; aynı zamanda saçların hızla uzamasını da sağlıyor. Yanlış duymadınız! Thomas Taw kendi formülü ile saç uzatan şampuan mucizesi ile saçların ayda 7 cm’e kadar sağlıklı ve hızlı uzamasına yardımcı oluyor.

Saç Uzatıcı Şampuanla Saçlar Ne Kadar Uzar?

Thomas Taw’ın formülize ettiği saç uzatıcı şampuan olarak bilinen bakım seti, saçların beslenerek daha sağlıklı ve hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Saçların kökten uca kadar beslenmesine yardımcı olan bu ürün sayesinde pek çok kadın saçlarını ayda 7 cm uzatarak kısa sürede çok daha uzun saçlara sahip oluyor. Thomas Taw’ın sihirli ellerini saçlarında hisseden kadınlar; şimdilerde daha uzun ve sağlıklı saçları ile hemcinslerini kıskandırmanın keyfini yaşıyor!

Saç Uzatan Şampuan Nasıl Kullanılıyor?

Saç uzatan şampuan formülü ile saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olan Thomas Taw bakım seti, birbirini tamamlayan 3 üründen oluşuyor. Şampuan, saç kremi ve losyondan oluşan bu set, saçınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sunuyor. Thomas Taw saç uzatıcı şampuanı ve saç bakım kremi her duşta kullanılırken, saç losyonu her sabah kuru saça uygulanıyor. Saçınızın gün boyu dış etkilerden korumaya yardımcı olan bu losyon aynı zamanda kolay şekil almasını sağlıyor. Kısacası Thomas Taw saç uzatıcı şampuan etkisi ile saçlar daha hızlı uzarken, bakım ürünlerinin besleyici özelliği ile de daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşuyor.