ES16 Kapsül Bitkisel mi?

Hızlı kilo vermek ve sağlıklı olarak hızlı kilo vermek arasında sağlığımız açısından oldukça büyük fark var. Sağlıklı hızlı kilo vermenin yolu ise beslenme alışkanlıklarınızı düzenleyip, kalorisi düşük ancak besleyici özelliği olan gıdaları daha çok tüketip düzenli egzersiz yapmaktan geçiyor. Kilo kontrolünü sağlamak istiyorsanız pasta, kek, bisküvi ve diğer paketlenmiş atıştırmalıklar, diyet ürünlerini, gazlı ve şekerli içecekleri hayatınızdan çıkarın. Birçok meyve doğal olarak şeker içerir. Eğer şeker ihtiyacı duyuyorsanız üzüm, muz, elma, armut gibi meyveleri yeterli miktarda tüketebilirsiniz.

Bunun dışında daha fazla egzersiz, spor yapabilir ya da günlük aktivitelerinizi arttırabilirsiniz. Kilo almamızdaki en büyük neden gün içerisinde yediğimiz besinlerin kalorisini yakamamamızdan kaynaklanmaktadır. Yani gün içerisinde ne kadar kalori alırsanız mutlaka o kaloriyi yakmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kilo almanız kaçınılmazdır. Bu nedenle eğer çok fazla fiziksel aktivitesi olan biri değilseniz gün içerisinde yediğiniz yiyeceklerin kalorisinin az olmasına ve az tüketilmesine dikkat edebilirsiniz.

ES16 İçeriği ve Kullanımı

Diyet yapan kişilerin tercihleri arasında olan ES16, kapsül şeklinde ve olan son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Doğal bitki ekstrelerinden ve bazı vitaminlerden meydana gelen ES16 içerisinde ise; Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg, Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg, Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg, Salep Orchidaceae 62 Mg, E Vitamini 7 Mg, L-Carnitine 69 Mg, C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu ES16 içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ES16 Kapsül Nasıl Kullanılmalı?

Oldukça basit kullanım özelliği olan ES16 kapsül, sabahları aç karnına 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce bol su ile 1 adet almanız önerilmektedir. Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz.

ES16 Kapsül Yan Etkisi Var mı?

Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan ES16 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılması önerilmez. Kronik hastalığınız ya da sürekli kullandığınız herhangi bir ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emziren anneler tarafından kullanılması önerilmez. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza müracaat ediniz.

ES16 Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Bilecik, Kars, Adıyaman, Muğla, Mersin, Kayseri, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ES16 temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde ES16 sahip olabilirsiniz.

ES16 Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

ES16 Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İtalya, İspanya, Kanada, İngiltere, Litvanya, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

ES16, es16, es16 nedir, es16 nereden bulurum, es16 satışı, es16 sipariş, es16 kullanımı, es16 nasıl kullanılır, es16 içeriği nedir, es16 yan etkisi nedir, es16 yan etkisi var mı, es16 kimler kullanabilir, es16 kullanıcı yorumları, es16 kullananlar, avrupa sipariş, es16 avrupa, almanya sipariş, es16 almanya, es16 germany order, es16 avrupada nereden bulurum, diyet ürünleri, kilo kontrol, diyet, kilo vermek, nasıl kilo verebilirim, hızlı kilo vermek

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.