Goji Berry (Kurt Üzümü) Nerede Satılır?

Sağlığımızı ve hayatımızı olumsuz şekilde etkileyen önemli faktörlerden biride stres olmuştur. Neredeyse tüm hastalıkların temel nedenlerinden biri olan stes aynı zaman da ölümcül hastalıkların da temel nedenlerinden biri olmuştur. Bu nedenle uzun ve sağlıklı yaşamın altın kurallarından biride stresten uzak durmak olmuştur. Günlük hayatta ki koşuşturma, gün boyunca iş hayatının verdiği gerginlik, ev hayatında ki bazı problemlerin her biri bizim için birer stres nedeni olmuştur. Hayatımızı her anlamda olumsuz etkileyen stres bu nedenle uzun ve sağlıklı bir yaşamında önüne geçmiştir. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam için öncelikle stresten uzak durmaya özen göstermemiz gereklidir. Bunun için zaman zaman kısa tatiller yapabilir, gün içerisinde yürüyüşler yapabilir, sizi rahatlatacak sanat dalları ve aktiviteler ile yakından ilgilenebilir ve stresi üzerinizden atarabilirsiniz.

Goji Berry Meyvesi Nedir? Nerede Satılır?

Yüzyıllardır şifa kaynağı olarak birçok toplum tarafından ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride kurt üzümü yani Goji Berry olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry İçeriğinde Bulunan Özellikler Nelerdir?

Çok fazla özelliğe sahip olması nedeniyle şifa kaynağı olarak anılan Goji berry aynı zamanda içerisinde birçok değerli kaynağı bulunduran bir meyvedir. İçerisinde bulunan değerler ise şöyledir;

** Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

** Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

** B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

** C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

** Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Nasıl ve Ne Şekilde Tüketilmeli?

Birçok kişi tarafından uzun süredir tüketilen Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş ve satışları giderek daha da artan kişiler tarafından sevilerek tüketilen bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Türkiye’de Nerede Satışı Yapılmaktadır?

En uygun fiyat imkanları ile birlikte Ankara, Sinop, Sivas, Erzurum, Erzincan, Kırıkkale, Kırşehir, Nğde, Nevşehir ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Avrupa’ da Hangi Bölgelerde Satılır?

Yurt dışındaki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), İtalya(Italy), Norveç(Norway), Finlandiya(Finland), Kanada(Canada) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, order, germany order, netherlands order, ıtaly orderi norway order, finland order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.