HAVLICANLI ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Zencefilgiller ailesinden olan havlıcan bitkisi, Doğu Asya’da yetişen güzel bir çiçeği olan otsu ve yıllık bir bitkidir. Havlıcan bitkisinin kullanılan asıl kısmı toprak altında yetişen kısmıdır. Havlıcan bitkisinin kök kısmı çay yapımında kullanılmaktadır. Ve oldukça şifalı bir bitkidir.

Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) vücuda güç ve kuvvet vermeye yardımcı bir üründür. İştahınızın açılmasına yardımcı olur. Grip ve soğuk algınlığının iyileşmesine yardımcı olur. Mide ve boğaz rahatsızlıklarının giderilmesine destek verir. Baş ağrısı problemlerinin iyileşmesine yardımcı olur. Soğuk havalarda üşütmeden dolayı hissedilen göğüs ağrılarının giderilmesine yardım eder. Romatizma şikayetlerinin hafiflemesine yardımcı olur. Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) balgam söktürmeye yardımcıdır. Bedenin halsizlik hissinden kurtulmasına yardımcı olur. Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) sinirlerin güçlenmesine yardımcı olur.

Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Havlıcan bitkisinin kökü kullanılarak elde edilen Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

1 kutusunun içerisinde 42 adet Havlıcanlı Çay süzen poşet bulunmaktadır.  1 fincan sıcak su içerisinde 1 adet Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Havlıcanlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması önerilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.