HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Nedir?

Zayıflamak herkesin hayalidir. Hele ki hızlı zayıflamak herkesin istediğidir. Özellikle havaların ısınmaya başladığı bu bahar aylarında kilo vermek için çalışmalara başladığınızı varsayıyorum.

Kilo vermek için boğazımızı kısmamız, spor yapmamız gerekiyor ancak bunlarda bazı zamanlar yeterli olmuyor. Bu yüzden hayatımıza küçük dokunuşlar gerekiyor. Özellikle metabolizma hızını artıracak, sindirimi hızlandıracak ve vücuttaki zararlı maddeleri temizleyecek bir şeylere ihtiyacımız olabiliyor. Bunun için tabi ki tekrar şifalı bitkilerin kapsını çalıyoruz. Şifalı bitkileri istediğiniz gibi tüketebilirsiniz, baharat olarak, bitki çayı olarak ya da bugün size tavsiye edeceğimiz bitkisel kapsüller ile. Bugün sizlere önereceğim bitkisel kapsül HHS ES16, içerisinde vitamin ve şifalı bitkiler bulundurarak sizlerin kilo vermesinde sizlere yardımcı olabilir.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL İçerik

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Yeşil çay, güçlü antioksidan içeren bitkinin zayıflatma etkilerini bilmeyen neredeyse yoktur.

E vitamini, fiziksel dayanıklılığı artırabilir. Vücuda enerji verebilir. Kan dolaşımını hızlandırarak yorulmayı engeller. Hücreleri besler. Kas gücünü arttırır.

C vitamini, metabolizmanızı hızlandırır ve kilo vermenize yardımcı olur.

L- karnitin, vücuttaki yağın enerjiye dönüşmesini sağlayabilen amino-asidir. Vücutta üretilebileceği gibi takviye olarak da alınabilir.

Salep, mideyi tok tutarak uzun süre aç kalınmasını sağlıyor

Lotus Yaprağı, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardım eder.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Kullanım Şekli

HHS ES16 Bitkisel Kapsül, sabah ve akşam günde iki defa kullanılır. Öğünlerden 30 dakika önce 1’er kapsül kullanılması tavsiye edilir.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Faydaları Nedir?

Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur

Kilo vermeye yardım edebilir

Fiziksel dayanıklılığı artırma da yardımcı olur

Vücuda enerji verebilir

Kan dolaşımını hızlandırabilir

Vücuttaki yağı enerjiye dönüştürebilir

İştahı azaltabilir, uzun süre tok tutma da yardımcı olabilir.

Vücuttan toksin atmaya yardımcı olabilir.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Yan Etkileri Nedir?

HHS ES16 Bitkisel Kapsül bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Saklama Koşulları

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak kutusunda muhafaza ediniz.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Nereden Bulabilirim?

Kilo vermek için destekleyici bu ürünü www.zayiflamaavrupa.com  sitesinden bulabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkanı ile güvenilir bir sitedir. Müşteri temsilcilerine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL sitesi yurt dışı içinde satımı mevcuttu. Eğer yurt dışında iseniz www.zayiflamaavrupa.com  sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

HHS ES16 BİTKİSEL KAPSÜL ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  es16 zayıflama ilacı, es16 zayıflama ilacı yan etkileri, es16 zayıflama ilacı kullananlar, es16 zayıflama ürünü, es16 zayıflama, es16 zayıflama hapı, es16 zayıflama hapı yorumları, es16 zayıflama hapı kullananlar, hhs es 16 bitkisel kapsül, hhs es16 kullananlar, hhs es16 kullanan, hhs es16 kapsül, hhs bitkisel es 16, hhs es16, hhs es16 bitkisel kapsül, hhs es16 yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.