İsveç şurubu nerede satılır?

Sağlıklı yaşamanın ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanın en temel kurallarından biride spor yapmak olmuştur. Özellikle dinç ve sıkı bir vücuda kavuşmamızı sağlayan spor aynı zamanda tüm vücut işlevlerinin daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle spor yapmanın faydaları saymakla birmez. Aynı zamanda kilo kontrolünü sağlamamıza yardımcı olan spor gün içerisinde aldığımız kalorileri daha çabuk yakmamızı sağlarken yaşın ilerlemesi sonucun da vücutta oluşabilecek sarkmalarında en aza indirmektedir. Ancak her ne kadar spor yapmanın sağlıklı davranış olduğunu bile bir toplum olsak da uygulama aşamasında ne yazık ki yeteri kadar başarılı olamamışızdır. Fakat günlük yapacağımız yarım saatlik yürüyüşler ya da haftada 3 gün yapacağımız egzersizler bile sağlıklı yaşam konusunda bizlere yardımcı olacaktır.

İsveç şurubunun içeriği ve kullanımı

Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden bir araya gelmiştir. Uzun süredir satışı yapılarak birçok kişi tarafından kullanılan ve aynı zamanda ‘’İsveç iksiri’’ olarak da bilinen İsveç şurubu, aynı zamanda Türkiye’de birçok ünlünün de gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç şurubunun içeriğiDoğada bulunan çeşitli bitkilerin özünden ve kökünden bir araya gelen İsveç iksiri şurup kıvamında olan ve 500 ml miktarında bir üründür. Bunun dışında içerisinde;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü,

– 1 gr doğal kafur, 1 gr sinameki, 1 gr besbase, 1 gr tarçın, 0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli bitkiler bulunmaktadır.

İsveç şurubunun kullanımı: Hem gargara hem de kompres olarak kullanılan İsveç şurubu aynı zamanda kolay kullanım özelliğine sahip olan ve ekstra bir kullanım özelliği gerektirmeyen bir üründür. Gargarayı bilindik kullanım şeklinde uygulayabileceğiniz gibi Kompresi ise; yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürerek, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatın. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Daha sonra üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalması uygundur.

İsveç şurubunu kimler kullanamaz?

Hemen hemen herkes tarafından kullanılan İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında birçok kişi tarafından kullanılmış olan ve herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç şurubu nerede satılır? Nereden bulurum?

Orijinal ürün garantisi ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Kırıkkale, Gümüşhane, Konya, Amasra, Manisa, Denizli, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç iksirine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, spor yapmanın önemi, sağlıklı yaşam ve spor, spor yapmanın faydaları, isveç iksiri nedir

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.