Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı

O güzelim kanepeleriniz artık eskisi gibi görünmüyor değil mi? Zaman içerisinde üzerine dökülen lekeler, silmek için uğraştığınızda kimyasal ürünlerin koltuk takımına verdiği zararlar, zamanla koltuklarınızın uğradığı aşınmalar…  Hepsi koltuklarınızı değiştirmeniz için bir sebep iken biz sizlere daha uygun bir yol önereceğiz.

Severek aldığınız koltuk takımınızı atmaya kıyamıyorsunuz ama görünümden de rahatsızsınız. Koltuk örtüsü almayı denediniz ama derdinize çözüm olamadı. İşte şimdi sizler için önereceğimiz Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı sayesinde hem yeni bir görünüm elde edeceksiniz hem de leke tutmaz özelliği sayesinde lekelerden kurtulacaksınız, işte ürün detayları!

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Nedir?

Leke tutmaz koltuk kılıfı olarak adlandırdığımız aslında sofa saver çift taraflı leke tutmaz koltuk örtüsü olarak geçiyor. Üretim amacı olarak koltukların eski görünümü kapatmak ya da daha fazla lekelenmesini önlemektir.  Çift renkli özelliği ile kele olan tarafını hemen değiştirme imkanınız var. Makine de ve elde kolayca yıkanabilir. Su geçirmez özelliği ile lekeyi kanepeye ya da koltuğa geçirmez.

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Özellikleri

Leke tutmaz kanepe örtüsü ile sahip olacağınız özellikler şu şekildedir:

Leke tutmaz

Makine de ve elde yıkanabilir

Su geçirmez

Kumaşın arasında elyaf dikildiği için rahattır.

Ürün kaygan değildir, kanepenize ve koltuğunuza yapışır.

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Kullanımı

Kanepenize ve koltuğunuza kolayca serilir.

Kaymaz yapısı ile sürekli bozulmaz,

Makinede 30 derecede yıkayınız

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Uyarılar

Örtü üzerinde kimyasallar malzemeler kullanmayınız

Yıkarken koyu renkli kumaşlardan ayrı olarak yıkayınız

Ütüyü düşük seviyede ayarlayıp ütüleyiniz

Islak bekletmeyiniz.Hemen kurutunuz.

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Ürün Boyutları

3’lü Koltuk

En: 160cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 260cm

2’li Koltuk

En: 100cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 200cm

1’li Koltuk

En: 55cm – Boy: 160cm – Yan Kol Dayama İle: 155cm

+- 3-5cm

Setler

İki set halinde ürünler mevcuttur. Bu setler:

İki adet 3’lü ve iki adet 1’li

Bir adet 3’lü, bir adet 2’li, iki adette 1’li

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğim Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz www.koltukvecekyatkilifi.com sitesinden kontrol edebilirsiniz. Kolay satın alma ve kargo imkânı vardır. Müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı Yurtdışından Nerede Bulurum

Yurtdışında yaşayanlar içinde aynı siteyi önermekteyim. Aynı siteyi sizler için www.koltukvecekyatkilifi.com   bu siteyi önereceğim. Yurtdışı için satış imkânı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: koltuk ve kanepe örtüsü, Koltuk Kılıfı, kanepe örtüsü, sofa saver sipariş, çift taraflı koltuk kılıfı, sofa saver koltuk örtüsü, kanepe örtüsü, leke geçirmez kanepe örtüsü, leke geçirmez koltuk örtüsü, çift taraflı örtükoltuk örtüsü, koltuk ve çekyat kılıfı, su geçirmez koltuk kılıfı, Su Geçirmez Koltuk Örtüsü, Leke Tutmaz Koltuk Kılıfı, Sofa Saver Koltuk ve Çekyat Kılıfı, Sofa Saver, su geçirmez koltuk örtüsü, sofa Saver, sofa save koltuk örtüsü, sofa Saver örtü, leke tutmaz koltuk kılıfı, leke tutmaz örtü, kanepe örtüsü sofa Saver, koltuk örtüsü sofa saver