Nano Borvit Cilt Bakım Temizleme Jeli

Neo-Peel for wrinkles age spotsNano Borvit Cilt Bakım Temizleme Jeli, deriyi canlandırarak cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Ciltteki ölü derileri temizleyerek derinizi yenileyerek kiri arındırır ve onarım sağlar. Borvit cleaner jel kullanımı son derece kolay olan yeni nesil teknoloji ürünün bir parçasıdır. Şu ana kadar yapılmış olan bu türdeki ürünlerden, kullanıldığı teknoloji sayesinde ayrı bir yere konulmuştur. Borvit cilt temizleme jeli bor madenlerini Nano Teknolojisiyle işlenerek yapılmıştır.

Borvit jel sadece 4 adımda uygulanarak kısa süre içerisinde nemli ve canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır. İlk olarak borvit cleaner jeli kullanmadan önce yüzünüzü normal zamanda yıkadığınızdan daha detaylı bir şekilde yıkamanız önerilir. Ardından sabah ve akşam birer defa olmak üzere toplamda günde 2 kez kullanılır. İhtiyacı olan bölgelere masaj yapılır şekilde 30 saniye ovalanarak sürülür. 5 dakika beklendikten sonra bol su ile yine ovalanarak yıkanır.

Her insanın yoğun geçirdiği ve zamanının kalmadığı dönemler olur. Bu durumlarda her özelliğiyle size kolaylık sağlayacak bu ürünü www.borvitsiparis.com adresinde sipariş edebilirsiniz.