Pro Care Serum Nedir?

Hem bayan hemde erkeklerin ortak sorunlarından biride zaman zaman dökülen saçları olmuştur. Kimi zaman genetik çevresel faktörlere bağlı olarak gelişen bu durum kimi zaman ise genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle genetik nedenlerin etkili olduğu saç dökülmeleri irsi olarak ailede birkaç kişide ya da kimi zaman tüm aile bireylerinde görülen bir faktördür. Ancak genetik nedenlerin dışında kimi zaman oluşan saç dökülmeleri ise bazı hastalıkların temel nedenlerinden biri olmuştur. Saç dökülmesi üzerinde etkisi olan bu hastalıklardan biride aşırı kansızlık olmuştur. Bu nedenle kansızlık yani anemi hastası olan kişilerin ortak sorunlarından biride saç dökülmeleridir. Ancak bu durumun önlenemez olduğunu söylemek yanlış olur. Bu nedenle eğer aşırı saç dökülme problemi yaşıyor ve kansızlık sorununuz varsa doktorunuzdan gerekli yardımı alarak hem kansızlık tedavinizi görebilir hemde saç dökülmelerinin önüne geçebilirsiniz.

 

Pro Care Serum ve Serumun İçeriği

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bileşenler bulunur.

Pro Care Serum Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

Kolay kullanım özelliklerine sahip olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 defa nemli saça 5 dakika kadar masaj yaparak kullanmanız önerilmektedir. Kullanmadan önce mutlaka şişeyi çalkalayın ve içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerine de uygulayabilirsiniz.

Pro Care Serum Kimler Kullanabilir? Yan Etkisi Nedir?

İlaç olarak kullanılmayan ve sadece kozmetik bakım ürünü olarak kullanılan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Pro Care Serum Türkiye’de Nereden Bulurum?

Avantajlı fiyatlar ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Samsun, Adıyaman, Bilecik, Erzincan, Manisa, Bursa, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Serum Avrupa’da Nereden Bulurum?

Pro Care Avrupa Satışı yaptığımız ülkeler; En uygun fiyat ve hızlı kargo gönderim imkanları ile birlikte Almanya, Amsterdam, Polonya, Berlin, Finlandiya, Bulgaristan, Paris, Atina ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care saç, sakal ve bıyık serumuna sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, sakal dökülmesi, saç dökülmesi, bıyık dökülmesi, saç sakal ve bıyık serumu, saç dökülme nedenleri, saç neden dökülür, kansızlık, anemi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.