Santelife Form Çorbası Nerede Satılır?

Kilo kontrolü, ideal kiloya ulaşma ve ideal kiloyu koruma süreçlerini kapsamaktadır. İdeal kiloya ulaşma süreci, kişinin kilo alımına neden olan beslenme alışkanlıklarının ve yaşam biçiminin değiştirilmesi gibi birçok aşamayı kapsar. Ancak kimi zaman yaptığımız bazı yanlış beslenme alışkanlıkları kilo kontrolü sağlayamamıza ve kilo almamıza sebebiyet vermektedir. Kilo kontrolü sağlayamamızda ve kilo almamızda büyük etkisi olan nedenlerden biride yanlış beslenme alışkanlıkları olmuştur. Özellikle fast-food beslenme alışkanlığı kilo almamızda büyük etkisi bulunan yanlış beslenme şekillerinden biridir.

Bunun dışında kilo almamız üzerinde büyük etkileri bulunan durumlardan biride hareketsiz yaşam olmuştur. Uzun süre oturarak çalışmak, gün içerisinde fazla hareket etmeme, spor ve egzersiz yapmamak olmuştur. Bu nedenle beslenme alışkanlıklarına dikkat etmemizin önemli olduğu kadar egzersiz ve spor yapmakta kilo kontrolü sağlamamıza yardımcı olacaktır.

Santelife Form Çorbası Nedir?

Toplamda 21 gün süren 1 kutu içerisinde 21 adet bulunan form çorbasıdır. Santelife form çorbası bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile yapılmıştır. Bunlar; domates, sarımsak, maydanoz, soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, kırmızı acı biber, kereviz, zencefil, karabiber, kimyon doğada var olan sebze ve baharatların kurusudur.

Santelife Form Çorbası Nasıl Yapılır? 

250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet Santelife form çorbası atarak 3-4 dakika kadar özdeşmesini bekleyin ve için. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Santelife Form Çorbasını Nereden Sipariş Edebilirim?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Kırşehir, Karaman, Konya ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbası Asya’dan Sipariş Vermek İçin

Santelife Asyada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Moğolistan(Mongolia), Yemen, Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Japonya(Japan), İran(Iran), Irak(Iraq) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, asya, asya sipariş, santelife asya, santelife kullanımı, kilo vermek, kilo verme yöntemleri, diyet, sağlıklı diyet listeleri, sağlıklı diyet nasıl yapılır, çorba, form çorbası, sebzeli çorba, sebzeli form çorbası, kolay kilo verme yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.