Svetol Yeşil Kahve Nereden Bulurum?

Kilo almamızda ki en büyük nedenlerden biride gün içerisinde tükettiğimiz atıştırmalıklardır. Abur cubur diye tabir ettiğimiz bu atıştırmalıklar her ne kadar zararsız gibi görünse de içerdiği yağ ve şeker miktarları ile kilo almamıza ve hatta vücutta kalıcı yağlanmanın oluşmasına neden olmaktadır. Gün içerisinde çok fazla yemek yemeyen öğün atlayan ya da öğünlerini abur cubur yiyecekler ile geçiştiren kişiler sadece fazla kilolara sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı beslenme kurallarını da çiğnemiş olurlar.

Kalori miktarı olarak oldukça yüksek olan bu yiyecekler aynı zamanda uzun süre kendilerini koruması ve farklı lezzetlere sahip olması için bazı katkı maddelerini içermektedir. Koruyucu madde içeren bu atıştırmalıklar ise başta sağlıksız olmakla birlikte fazla tüketilme durumunda kanser gibi ciddi hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır. Başta çocukların yememesi gereken abur cuburlar kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerinde adeta düşmanı olmalıdır. Eğer kilo vermek ya da ideal kilonuzu korumak istiyorsanız öncelikle masun sandığınız atıştırmalıklardan vazgeçmelisiniz.

Svetol Yeşil Kahve İçerisinde Ne Var?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan ve olumlu sonuçlar veren aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi karışımlardan oluşmaktadır.

Kullanımı:Kolay kullanım özelliğine sahip olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Svetol Kimler Kullanabilir?

Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızın ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.

Svetol Türkiye’de Nereden Bulurum?

Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Kütahya, Kastamonu, Bilecik, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Avrupa’da Nereden Bulurum?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Belçika(Belgium), Danimarka(Denmark), İsveç(Sweden) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, avrupa sipariş, avrupa order, svetol avrupa, kilo kontrol, diyet ürünleri, diyette nelere dikkat etmeli, diyet kuralları

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.