White Shot Diş Beyazlatıcı Bant Nerede Satılır?

Dişlerin zaman içerisinde sararması, genellikle diş temizliğinin tam olarak sağlanamadığı durumlarda yiyeceklerin ve içeceklerin diş üzerinde bir plaka oluşturması ve zamanla bu plakanın diş rengini değiştirmesidir. Bir çok insan sabahları kalkar kalmaz dişlerini fırçalamakta ve gün içinde tekrar dişlerini fırçalamamaktadır.  Özellikle yemeklerden sonra dişlerin fırçalanması diş üzerine yapışan gıdaların ve dişlerin arasında kalan yiyecek artıklarının temizlenmesi açısından çok önemlidir. Dişlerin sürekli olarak gün içinde özellikle yemeklerden sonra fırçalanması durumunda zaman içinde dişlerin sararması, diş çürükleri ve diş eti problemleriyle karşılaşma ihtimalini düşürecektir. Dişlerin sararmasına yol açan diğer önemli bir faktörde kalıtsal özelliklerdir. Zayıf ve saydam diş mineleri aslında sağlıklı olan dişlerin sarı görünmesine neden olmaktadır. Bu kalıtsal özellikler yüzünden sarı görünen dişlerinizi farklı diş beyazlatma yöntemleri ile beyazlatabilirsiniz.

White Shot Diş Beyazlatıcı Bant Nedir?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ve özellikle diş sararması şikayetinde bulunan kişilerin dişlerini beyazlatmak için kullandığı ürünlerden biride White shot olmuştur. White shot, özellikle dişlerinin sık sık sararmasından yakınan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma yöntemlerden biridir. Diğer diş beyazlatma ürünlerinden farklı kullanım özelliğine sahip olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve basit kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Setinin İçeriği Nedir?

Dişlerinin daha beyaz görünmesini isteyen kişilerin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan ve bu nedenle set halinde olan White shot setinin içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılmasına rağmen şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanmayı tercih ettiği White shot  belirli özelliklere sahip olan yapışkan bantlardan oluşmaktadır.

White Shot Seti Nasıl Kullanılır?

Kolay uygulama ve kolay kullanım özelliği düşünülerek hazırlanmış olan white shot, yapışkan bant olması nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kolaylıkla kullanabileceğiniz bantlardır. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Diş Bandı için Türkiye’den Sipariş

Uygun fiyat ve hızlı ulaşım imkanları ile birlikte Ankara, Erzincan, Erzurum, Konya, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Avrupa’dan Sipariş

Orijinal ve faturalı ürün garantisi ile birlikte Almanya, Berlin, Hamburg, İspanya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Sırbistan, Oslo, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot diş beyazlatma bantlarına sizde sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, avrupa, white shot avrupa, avrupa sipariş, avrupada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, diş, diş eti, diş eti kararması, diş sararması, diş çürümesi neden olur

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.