ZEGHY 5’Lİ SET KOFRE NEDİR?

Zeghy 5’li Set Kofre Nedir?

Cilt sağlığı ve bakımı oldukça önemlidir. Canlı ve parlak bir cilt kişinin kendine olan güveni sağlamasına yardımcı olabilir. Kirli havanın olumsuz etkileri, güneşin zararlı ışınları, sağlıksız beslenmek, hamilelik, ilerleyen yaş, ergenlik ve benzeri etkenler cilt sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu olumsuzluklara maruz kalmamak ve psikolojik olarak da olumsuz etkilenmemek için cilt bakımımızı ihmal etmemeliyiz. Zeghy Cilt Bakım Ürünleri cilt sağlığınız düşünülerek üretilmiştir. Her cilt tipine uygun olarak üretilen Zeghy Cilt Bakım ürünleri, her cilt problemi için ayrı ayrı olarak üretilmiştir. Her birinden faydalanabilmeniz için set halinde satılan Zeghy 5’li Kofre nedir? Her bir Zeghy cilt bakım ürününün birarada toplanarak satıldığı bir settir. Set 5 üründen oluşmaktadır.

Zeghy Temizleme Sütü: Öncelikli olarak cilde uygulanacak cilt temizleyicidir. Cildin kirden arındırılmasına ve ferahlamasına yardımcı olan bir üründür.

Zeghy Temizleme Losyonu: Temiz cilde uygulanılan, cildi beslemeye, yenilemeye ve nemlenmesine yardımcı bir cilt bakım losyonudur. Gözeneklerde biriken kirin temizlenmesine yardım eder.

Zeghy Onarıcı Gece Kremi: Gece yatmadan önce sürülecek olan krem yaşlılık karşıtı bir kremdir. Cildin yenilenmesine, sıkılaşmasına yardımcı olur.

Zeghy Nemlendirici Gündüz Kremi: Gün boyu cildinizi dış etkenlere karşı korumayı amaçlayarak elde edilen bir kremdir. Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı bir kremdir.

Zeghy Canlandırıcı Göz Kremi: Göz çevresi etrafında oluşan yorgun görüntünün ve yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı bir kremdir.

Zeghy 5’li Set Kofre İçeriği Nedir?

Parafin, parfüm, paraben ve alkol içermez. İçeriğinde bulunan badem yağı ve aloe vera özleri sayesinde cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur.

Zeghy 5’li Set Kofre Nasıl Kullanılır?

Göz ile temas etmemelidir. Ürünler kullanım talimatındaki ile aynı şekilde uygulanmalıdır.

 

UYARI: Zeghy 5’li Set Kofre bir ilaç değildir. Cilt bakım ürünleridir. Önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.